Posilující relax v Jeseníkách

Naše chata Vám poskytne potřebné zázemí…

Rekreační chata s ev.č.9 je první rekreační chatou postavenou na Rejvízu, stojí dál od hlavní cesty (směr na Mechové jezírko) v obci Rejvíz , v klidném místě, kde okolo šumí les a před ní se vlní rozsáhlá louka s uklidňujícím zpěvem ptáků. Na pozemku můžete zaparkovat své auto. Pozemek je celooplocený.

Chata je pronajímána jako celek, má přízemí a do patra se dostanete po schodišti. V patře jsou dvě místnosti na spaní, předsíň a rozsáhlá veranda/balkón, ze které je nezapomenutelný a jedinečný výhled na okolí. Jsme totiž jediná chata, která verandu má. V přízemí je společenská místnost/jídelna, kuchyň, koupelna s vanou a WC.

Celková kapacita chaty: 2 manželské postele 140x200cm, rozkládací válenda 160x200cm. Je možno ubytovat maximálně 6 osob (vč. dětí).
V přízemí jsou kamna, ve kterých se topí dřevem nebo můžete udržovat teplo přímotopy nainstalovanými v každé místnosti i koupelně.

Interiér chaty je nově zrekonstruovaný. Koupelna s pitnou studenou a teplou vodou je vybavena vanou, WC a umyvadlem. V kuchyni je vše potřebné k vaření – lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, 2 indukční el. plotýnky, remoska na pečení, nádobí, příbory, hrnce, hrníčky.

V jednom pokoji a dole v jídelně je televize. Připojení na wi-fi je v celém objektu.
V přední i zadní části pozemku je velká zahrada. Dopřeje Vám i Vašim mazlíčkům dostatek prostoru, soukromí i klid. K dispozici je zahradní gril i klasické ohniště.

 chata-v-zime-2017-33d6-

Zadní část zahrady