Posilující relax v Jeseníkách

Naše chata Vám poskytne potřebné zázemí…

Rekreační chata s ev.č.9 je první rekreační chatou postavenou na Rejvíze, stojí dál od hlavní cesty v obci Rejvíz, v klidném místě, kde okolo šumí les a před ní se vlní rozsáhlá louka s uklidňujícím zpěvem ptáků. Na oploceném pozemku můžete zaparkovat svá auta.

Chata je pronajímána jako celek, má přízemí a do patra se dostanete po schodišti. V patře jsou dvě místnosti (ložnice a obývací pokoj), předsíň a rozsáhlá veranda, ze které je nezapomenutelný a jedinečný výhled na okolí. Jsme totiž jediná chata, která verandu má. V přízemí je společenská místnost/jídelna, kuchyň, koupelna s WC a předsíň.

Celková kapacita chaty: 2 manželské postele 140x200cm, nová rozkládací válenda 160x200cm. Je možno ubytovat  6 osob.
V přízemí jsou kmana, ve kterých se topí dřevem nebo můžete udržovat teplo přímotopy nainstalovanými v každé místnosti i koupelně.

Interiér chaty je nově zcela zrekonstruovaný. Koupelna s pitnou studenou a teplou vodou je vybavena vanou, WC a  umyvadlem, v kuchyni je vše potřebné k vaření – lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, 2 indukční el. plotýnky, remoska na pečení, nádobí, příbory, hrnce, hrníčky.

V jednom pokoji a dole v jídelně je televize. Možnost připojení na Wi-Fi je možno v celém objektu.
U chaty je velká zahrada, která Vám dopřeje soukromí a klid. Posezení, gril, opalování nebo si můžete ze zahrádky otrhat třeba maliny nebo rybíz na buchtu.

chata 2018 chata-v-zime-2017-33d6-

chata Rejvíz - výhled z verandy Zadní část zahrady